Gepubliceerd op 15 september 2025

Creatieve ochtend: patchwork & quilten

Op vrijdagochtend 26 september van 10:00 tot 12:00 uur organiseren we een gezellige en creatieve ochtend rondom patchwork en quilten in Trefpunt Oost!

Wat is patchwork en quilten eigenlijk?
Patchwork is het aan elkaar naaien van kleine stukjes stof in mooie patronen. Quilten is het vervolgens doorstikken van meerdere lagen stof (toplaag, vulling en achterkant) tot een warme deken of decoratief kunstwerk. Het is niet alleen creatief, maar ook rustgevend en ontzettend leuk om samen te doen!

Heeft u zin om het te leren? Of bent u al een ervaren quilster, sluit gezellig aan! Of neemt u liever uw eigen haak- of breiwerkje mee? Dat kan ook! Iedereen die van handwerken houdt is welkom om aan te schuiven.

De koffie en thee staan klaar!

Lezing Manu Keirse

Lezing Manu Keirse

Begrijp beter wat rouw met je doet Lezing Manu Keirse Wat gebeurt er met je als je iemand of iets verliest? En hoe...

Repair Café Ridderkerk

Repair Café Ridderkerk

Repair Café Ridderkerk Het Repair Café Ridderkerk is elke laatste zaterdag van de maand geopend of zaterdag + datum...

Meet uw valrisico bij Facet

Meet uw valrisico bij Facet

Meet uw valrisico bij Facet Elke 5 minuten wordt een 65-plusser opgenomen op de spoedeisende hulp na een valongeval....